Oferta > sklepy internetowe

Sklepy internetowe

W ostatnich latach ogromna ilość tradycyjnych firm założyła sklep internetowy w celu zwiększenia ilości sprzedawanych produktów i dotarcia do znacznie szerszej liczby odbiorców. W dzisiejszych czasach e-biznes jest często dodatkowym, jak nie podstawowym źródłem dochodów w firmie. Podstawą sukcesu każdej firmy jest wysoka liczba klientów oraz duża sprzedaż. Sklep internetowy daje ogromne możliwości. Przede wszystkim firma posiadająca e-sklep jest nowoczesną firmą pozytywnie odbieraną przez klientów. Daje możliwość zapoznania się z ofertą poprzez Internet oraz możliwość zakupu produktów 24h na dobę 7 dni w tygodniu. Dzisiaj wiele osób kupuje lub szuka atrakcyjnej dla siebie oferty za pośrednictwem sieci internetowej. Jeśli chcą Państwo unowocześnić sprzedaż warto założyć sklep internetowy.

WEB INFO studio pomoże Państwu założyć oraz prowadzić sklep internetowy.

Obecne sklepy internetowe istniejące w sieci są budowane na podstawie gotowych systemów m.in. Sote, Magento, PrestaShop, OsCommerce, eshop, e-commerce, VirtueMart, Comarch iSklep24, Shoper. Niektóre z systemów są darmowe i trzeba znajomości informatycznej aby utworzyć na nich e-sklep, niektóre z nich są płatne np. miesięczny abonament są łatwe do zainstalowania.
Jeśli zdecydują się Państwo na sklep interentowy abonamentowy pomoc webmastera/grafika również może okazać się niezbędna na początku przy dostosowywaniu wyglądu sklpeu do potrzeb firmy. W tym zakresie także mogą Państwo liczyc na naszą pomoc. Zaprojektujemy specjalnie dla Państwa szatę graficzną (m.in. baner główny, menu, przyciski, animacje) i wdrożymy ją do e-sklepu.
Jest również wiele sklepów internetowych w całości zaprojektowanych od początku do końca przez firmę informatyczną na specjalne indywidualne zlecenie klienta. Są to tak zwane systemy dedykowane. WEB INFO studio pomoże Państwu założyć sklep internetowy na gotowym systemie jak i zaprojektuje e-sklep od podstaw wg. założeń klienta.

Myślą Państwo o założeniu sklepu internetowego? A może potrzebują Państwo kogoś, kto zajmie się administrowaniem e-sklepu, dodawaniem produktów itp? WEB INFO studio oferuje swoją pomoc w tym zakresie.

W razie zainteresowania ofertą proszę o kontakt mailowy biuro@webinfostudio.pl .
Cena e-sklepu od 1000zł.
Administracja e-sklepem, dodawanie produktów - 15zł/h.

Poniżej nasze realizacje

Przykład e-sklepu
www.zwierzaksklep.jcom.pl
Technologia: PHP & MySQL

sklep internetowy Zwierzak

Strona a'la sklep internetowy
www.sklep.m-b-h.eu
Technologia: PHP & MySQL

sklep internetowy domki drewniane
W celu zamówienia usługi proszę o kontakt mailowy biuro@webinfostudio.pl.

zobacz:
PRZYKŁADY PRAC

i CENNIKPowrót do poprzedniej strony

kontakt
pn-pt: od 9.00 do 17.00
pytanie

Wyszukiwarka

Google webinfostudio.pl

WYBRANE REALIZACJE

Strony www Gniezno

1. Szablony Allegro:
kosmetyki, zabawki, odzież dla AIM-MIX

2. Szablon Allegro dla firmy SZTUK-MAR

3. Szablon Allegro dla firmy UNHUMAN

4. Projekty graficzne dla www.biobella.pl

5. Szablon Allegro AIM-MIX

6. Projekty graficzne dla sensesmedica.pl

7. Zmiana menu sklepu internetowego firany24.net

8. Strona internetowa stelladzieci.gniezno.pl

9. Zaawansowana animacja FLASH Działanie multimagów

10. Szablon pod blog WordPress dla Centrum Kolagenu

przedluzanie wlosow poznan gniezno


WEB INFO studio     -      email: biuro@webinfostudio.pl      siedziba Gniezno      realizacje cała Polska
strona główna      |      portfolio      |      tanie strony www      |      projekty graficzne       |      szablony Allegro, panel miniatur      |      oferta      |      cennik      |      katalogi seo      |      kontakt

WEB INFO studio Paulina Stachowska © 2012      ~      Tworzenie stron www i grafiki komputerowej, Strony www Gniezno